Jak to funguje

Vložení inzerátu

Vložení inzerátu je bezplatné a inzerovat může každý. K inzerování je třeba pouze platná e-mailová adresa, na kterou Vám po vložení inzerátu přijde zpráva s přístupovám kódem. Přístupový kód je potřeba pokud budete chtít inzerát upravit nebo smazat.

Inzerovat můžete nejen veškerá paliva, ale také související produkty a služby - například rizikové kácení, prořezávky stromů, lesnické práce a podobně. Zkrátka vše okolo topení dřevem či dalšími palivy.

Úprava/smazání inzerátu

Inzerát můžete upravit kdykoli po vložení. Na stránce Upravit inzerát vložte přístupový kód, který Vám přišel na e-mail po vložení inzerátu.
Po ověření můžete svůj inzerát upravit či smazat.

Jak Vás budou zájemci kontaktovat

Zájemci o Vaši inzerovanou věc Vás mohou kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, který se zobrazuje u každého inzerátu. Po vyplnění tohoto formuláře se vyplněné údaje odešlou rovnou na Váš e-mail, který jste uvedli při vkládání inzerátu.
Druhou možností, jak Vás můžou zájemci kontaktovat je přímo pomocí Vašich kontaktních údajů, které se zobrazí pod Vaším inzerátem. Vaše kontaktní údaje se však zobrazí pouze pokud při vkládání inzerátu zakrtnete možnost "Zobrazovat kontaktní údaje".

Něco se Vám nedaří, našli jste chybu?

Kontaktujte nás na e-mailu uvedeném na stránce Kontakt